DAHA FAZLA GÜVENLİK
home-thm-01

Crocist ev otomasyon sistemleri ile sağlanan maksimum güvenliğin tadına hiçbir zahmet çekmeden varabilirsiniz. Kapıların, garaj kapılarının ve panjurların açılıp kapanmasını otomatikleştiren sistemleri, evinizi hem kullanılması daha kolay, hem de kusursuz güvenliğe sahip bir hale getirir.

DAHA FAZLA GİZLİLİK
home-thm-02

Crocist otomatik sistemleri sayesinde çağdaş tasarımın gereklerini karşılayacak ve kolayca kilit bir rol oynayabilecek şekilde, evinizin her odasında gündüz veya gece fark etmeksizin günün her saatinde konfor ve gizlilik sağlamak amacıyla tasarlanmaktadır.

DAHA FAZLA YAŞAM ALANI
home-thm-03

Balkonunuz, bahçenize tepeden bakan terasınız ya da verandanız tüm yıl boyunca yaşanacak hoş mekanlara dönüşebilir. Elero motorları ve otomasyonlarını kullanarak bütün bu mekanları ailenizle ve dostlarınızla paylaşmaktan hoşlanacağınız gerçek odalara dönüştürebilirsiniz.

DAHA FAZLA ENERJİ TASARRUFU
home-thm-04

Günümüzde otomasyonlar, daima doğru ısıya sahip ve çevreye saygılı bir evde yaşayabileceğiniz anlamına gelir! İçerisiyle dışarısı arasındaki ısı alışverişini azaltarak, güneşten koruma ve otomatik panjurlar yoluyla mükemmel bir konfor derecesi elde edilirken, aynı zamanda çok daha fazla enerji tasarrufu sağlanmaktadır.

Bülten

Bizden Haberler

R + T Istanbul 12-15 Kasım 2015, 1 Hol...
fuar-fpline

Ayın Projesi

Mesa Çamlıca 
mesa-camlica-2

İş Ortaklarımız

Stackdoor  Ehret  Elero  FPline  griesser 
AVZ  recasens  sergefrerrari  reflexa  somfy

 “ Herkesin yüksek kaliteli ürün kullanmaya hakları var... ”