CROCIST

Kurulduğu yıllarda beri ahşap ve plastik pancur imalat ve montaj taahhütleri gerçekleştirmektedir. Teknolojinin malzeme ve sistemleri geliştirmesi ile birlikte, çok hızlı uyum göstererek tüp motorlar, çoklu kontrol sistemleri, izolasyonlu alüminyum ve çelik profiller gibi gelişim ürünü malzemeler kullanarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Güneş kontrol sistemlerinin diğer alternatifleri olan brisoley sistemleri ( harici dış jaluzi), dış cephe rüzgara ve güneşe dayanıklı perde sistemleri ve yana ve/veya katlanır kayar (ahşap alüminyum , tekstil ) imalatı, satışı ve montajı gerçekleştirmekteyiz.

Faaliyetlerimiz yurt içi ve yurt dışı olmak üzere malzeme ve taahhüt hizmetlerimiz devam etmektedir. Malzeme satışı ve taahhüt işlerimizde, yetişkin uzman personeller hizmet vermektedir. Malzeme satışı gerçekleştirdiğimiz bayilerimize, teknik elemanlarımız aracılığı ile uygulama desteğini sürdürmekteyiz.

Firmamızın temel prensibi müşteri memnuniyetidir. Bu sebeple firmamız her hafta düzenli olarak servis günleri tertiplemektedir. Taahhütlerinizde bizi seçmiş olun veya olmayın, her türlü ihtiyacınızda sizlere hizmet desteği vermekteyiz.

Ürünlerimizi diğerlerinden ayıran özellikler;

o   Enerji tasarrufunda en uygun çözümler getirir,

o   Üstün güvenlik sağlar,

o   Dayanıklı ve cazip renk alternatifleri mimari çözümlere kolaylık sağlar

o   Mükemmel teknik özellikler uzun vadeli ve sorunsuz işletim kolaylığı sağlar,

o   Montaj ve uygulamada rakipsiz kolaylıklar sağlar

o   Motorlu sistemler ve otomasyonda dünyanın en ileri kuruluşu elero ile işbirliği yaptığından uzun vadeli güvenceler sağlar.

Kalite

Ürünlerimiz üstünlüklerini mükemmel araştırma geliştirme çalışmalarına ve kalite kontrol sistemine borçludur.

o  Hammaddelerin tedarik kaynaklarının titiz olarak seçimi, bu kaynaklarda yapılan kalite kontrol çalışmalarına ek olarak tedarik edilen her partinin titiz bir kalite kontrol incelemesinden geçtikten sonra üretime alınması

o   Üretimin her aşamasında ayni titiz kalite kontrol uygulamalarının devam ettirilmesi. Firmamız ISO 9001 kurallarına uzun bir süreden beri uyan bir şirketler topluluğu olup pek yakında ıgq belgesine de hak kazanmış olacaktır.

o   Kalite çalışmaları yalnız üretim aşamasında değildir. Firmamızın sorumluluklarının malın mamul ambara girmesiyle bitmez.

o   Rüzgara dayanıklılık testleri

o   Isı yalıtım testleri

o   Ses yalıtım testleri

o   Renklerin dayanıklığı konusunda optik testler

o   Panjur ve kapı paletlerinin sürtünmeye dayanıklılık testleri yapılır.

Ürünün kullanımı sırasında karşılaşılacak sorunları ortadan kaldırmak için gerekli araştırmalar ve düzeltici önlemler devamlılık arz eden bir işlemler topluluğu olarak üretim faaliyetlerinin ayrılmaz bir parçasıdır.

 
 “ Herkesin yüksek kaliteli ürün kullanmaya hakları var... ”

crocist-office-2015